خرید لپ تاپ استوک   
 عشق كتاب
تاريخ : ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۷:۳۰:۱۰ | نویسنده : عشق كتاب

كتاب شيمي بهمن بازرگان عشق كتاب كمك درسي يازدهم جلد اول توسط انتشارات مبتكران و تأليف بهمن بازرگاني در ۳۹۶ صفحه منتشر شده است.كتاب شيمي بهمن بازرگان شامل ۳ فصل مي باشد.مطالب اين كتاب به صورت زير تقسيم بندي شده است:در كتاب شيمي بهمن بازرگان ايستگاه هايي با عنوان درس و نكته در كتاب وجود دارند كه در اين نكات با مفاهيم بسياري از درس مي‌توانيد آشنا شويد.تست ها بخش اصلي اين كتاب كمك درسي مي‌باشند كه هر يك داراي پاسخ تشريحي و زير عنوان‌هاي خاص هستند.هر فصل با آزمون‌هاي چكاب پوشش داده شده است و در پايان كتاب آزمون‌هاي جامع براي تقويت بيشتر و بهتر دانش آموزان ارائه گرديده اند.پاسخنامه تشريحي اين كتاب داراي مجموعه اي از نكات كليدي و مهم مي باشد. اين نكات كليدي و مهم در كادري با عنوان ايستگاه درس و نكته ارائه گرديده اند. اين بخش كتاب شيمي بهمن بازرگان عشق كتاب مانند يك جزوه مي باشد و مي تواند كمك بسياري به دانش آموزان كند.

تست هاي كتاب شيمي بهمن بازرگان داراي ويژگي هاي زير مي باشند:· تست‌هاي آسان: بازگوي عيني در رابطه با مطالب ساده كتاب در اين دسته از تست‌ها آورده شده است. معمولا براي حل اين تست‌ها زماني به اندازه كمتر از ۳۰ ثانيه نياز مي‌باشد.· تست‌هاي متوسط: اگر دانش آموزي با پايه درسي متوسط بخواهد اين تست‌ها را حل كند به زماني كمتر از يك دقيقه نياز دارد و احتمال غلط زدن تست‌ها كمتر از ۵ درصد است.· تست‌هاي سخت: زمان پاسخگويي به اينكه سوالات براي دانش آموزان با پايه درسي متوسط و آمادگي بالا تقريبا بيش از يك دقيقه مي‌باشد. احتمال غلط زده شدن اين تست‌ها بالاي ۵۰ درصد است. اگر بخواهيد به راحتي آنها را حل كنيد بايد وقت بيشتري روي مطالعه كتاب درسي و جزوات داشته باشيد.· تست‌هاي خيلي سخت: اين دست از سوالات در زمره تست‌هاي بسيار سخت محسوب مي‌شوند. اين تست‌ها در كتاب كنكور براي سوپراستارهاي كنكور طراحي شده اند و زمان حل آنها براي دانش آموزان معمولي به بي نهايت سوق پيدا مي‌كند.· تست‌هاي ويژه: كه به دو دسته تقسيم مي شوند.· بسيار مهم: تست‌هاي بسيار مهم با نام v. i. t . اين تست‌ها با دقت و وسواس فراواني انتخاب شده‌اند كه حل آنها براي هر دانش آموز و داوطلبي كار آساني نيست. اين تست‌ها حدود يك سوم از كل كتاب را شامل مي‌شوند. اگر بخواهيد ۴۰ يا ۵۰ درصد از كنكور سراسري را پاسخ دهيد مي‌توانيد به اين تست‌ها تكيه كنيد.·

ساير محصولات مرتبط عشق كتاب با ارسال رايگان كتاب

قرابت معنايي خيلي سبز       رياضي تجربي جامع    عربي جامع     كتاب زبان جامع شهاب اناريادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۳:۰۰ | نویسنده : عشق كتاب

انتشارات الگو را مي‌توان از ناشران برجسته‌ي كتاب كمك درسي در ايران دانست كه محصولات آموزشي آن از مقاطع كتاب كمك درسي پيش دبستاني، ابتدايي تا متوسطه‌ي دوم و كتاب كنكور را دربرمي‌گيرد. اين نشر در سال 1384 با مديريت جناب آقاي محمدحسين متولي كار خود را در عرصه‌ي بهبود سطح علمي دانش‌آموزان آغاز كرد. آقاي متولي كه داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت هستند، در اين راه و براي رسيدن به اهدافي كه براي خودشان تعيين كرده بودند بسيار تلاش كردند. در آن زمان هسته‌ي اوليه‌ي مؤلفان نشر الگو را برخي از اعضا‌ي هيئت‌هاي علمي مدارس خاص و برتر كشورمان تشكيل مي‌دادند كه اين امر آغاز خوب و پررنگي را براي الگو رقم زد و باعث شد كه با شتاب بيشتري پيش برود. در طول اين سال‌ها انتشارات الگو براي محقق شدن عدالت آموزشي در سرزمينمان، تلاش‌هاي بسياري كرد و در اين مسير گام‎‌‌هاي مؤثري نيز برداشت. اين انتشارات به آزمون‌هايي از قبيل تيزهوشان، المپياد‌ها، ورودي مدارس خاص و... توجه‌ي ويژه‌اي داشته و با گردآوري كتاب‌هايي درخور تحسين در اين زمينه، سعي در كمك به دانش‌آموزاني داشته كه مايل به شركت و كسب موفقيت در اين آزمون‌ها هستند. از عناوين سري كتاب‌ هاي نشر الگو مي‌توان به موج آزمون، سه‌بعدي، تست، زيپ، مدرسه‌ي غول‌ها، كرك و ديل، كتاب‌هاي مبحثي و جمع‌بندي اشاره نمود. شايد بتوان مشهورترين كتاب‌هاي نشر الگو را در بازار كتاب‌هاي سه بعدي و تست دانست كه با استقبال بيشتري از سوي داوطلبان روبه‌رو شده است. كتاب‌هاي سه‌بعدي كتاب‌هاي آموزش محوري هستند كه درس‌نامه‌ي كاملي دارند. مؤلفان نشر الگو در اين سري از كتاب‌ها براي تفهيم بهتر و بيشتر مطالب توسط دانش‌آموزان به بيان نكات كاربردي، تست‌هاي آموزشي و تمرينات مفهومي در بخش درس‌نامه، پرداخته‌اند. در گام بعدي آن‌ها تلاش كرده‌اند كه با ارائه‌ي پرسش‌هاي تشريحي و چهارگزينه‌اي، با ذكر پاسخ‌نامه‌ي تشريحي براي همه‌ي سؤالات به افزايش تسلط داوطلبان بر مباحث كمك كنند. كتاب‌هاي تست، مكمل كتاب‌هاي سه‌بعدي هستند؛ كتاب‌هايي كه در آغاز با درس‌نامه و آموزش چكيده تلاش مي‌كنند مطالب را براي داوطلبان مرور كنند و در گام بعدي با ارائه‌ي بانك تست پربار همراه با يك پاسخ‌نامه‌ي تشريحي به كسب آمادگي آن‌ها براي شركت در كنكور سراسري كمك مي‌كنند.

ساير انتشارات مرتبط باك كتاب عشق كتاب با ارسال رايگان كتاب

انتشارات پويش    انتشارات كاگو       انتشارات دريافت    انتشارات گاج     انتشارات مشاورانادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۲:۰۴:۲۷ | نویسنده : عشق كتاب

كتاب قرابت معنايي هفت خان 6  در سري كتاب جديد توسط انتشارات خيلي سبز و تأليف افشين محي الدين.محمد امير سليماني در 421 صفحه منتشر شده است.


ويژگي كتاب قرابت معنايي هفت خان خيلي سبز

985 تست· 150 آزمون جامع· پاسخ تشريحي· پاسخ كليداز ويژگي هاي مهم اين كتاب درس نامه آن مي باشد كه در آن مطالب موجود در كتاب كمك درسي را با زباني ساده پوشش مي دهد. در ابتداي هر مبحث درسي، يك درس نامه خلاصه اما دقيق آورده شده است. در اين قسمت سعي شده تمام نكاتي كه براي دانش آموز مفيد بود آورده شود از مطالب حاشيه اي و غير مفيد پرهيز شده است.

بهترين راه براي درك بهتر قرابت معناي تكرار و زدن تست هاي بيشتر مي باشد.به همين منظور كيفيت تست ها از اهميت بيشتري برخوردارند. اگر سوالات هدفمند نباشد به جاي هدايت گري بيشتر گمراه كننده خواهند بود. در قرابت معنايي خيلي سبز هفت خان علاوه بر سوالات آزمون سراسري از سوالات با كيفيت آزمون هاي آزمايشي سنجش نيز استفاده شده.بعد از آن نوبت به سوالات تاليفي كه با الگو برداري از سوالات كنكور سراسري تاليف شده است.

از هر بيتي كه قابليت طرح سوال داشته سوال طرح شده.در طبقه بندي سوالات ابتدا آن ها به تفكيك كتاب و درس دسته بندي شده اند - چون بهترين راه براي مطالعه قرابت معنايي درس به درس است. و در پايان هر كتاب نيز چند آزمون كلي آمده است. در طراحي سوالات در كتاب قرابت معنايي خيلي سبز طراحي سايت بهپردازان سعي شده است، تنوع در طراحي لحاظ شود تا دانش اموز با روش هاي گوناگون طرح سوال آشنايي پيدا كند.

ساير محصولات عشق كتاب بزرگترين بانك كتاب با ارسال رايگان كتاب

عربي جامع   رياضي تجربي جامع     شيمي بهمن بازرگان     كتاب زبان جامع شهاب اناريادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۴:۰۲ | نویسنده : عشق كتاب

كتاب جامع دين و زندگي دهم و يازدهم
از مهم‌ترين درس‌هاي عمومي كه مي‌تواند در تمامي رشته‌ها تأثير بسزايي در ميزان درصد و رتبه دانش‌آموزان و داوطلبين كنكورهاي سراسري و آزاد داشته باشد مسلماً درس دين و زندگي مي‌باشد. در مطلب پيش رو قصد داريم به معرفي يكي از كتاب‌هاي كمك آموزشي اين درس به عنوان كتاب جامع دين و زندگي بهمن آبادي بپردازيم. اين كتاب براي دانش آموزان پايه دهم و يازدهم توسط مسلم بهمن آبادي به نگارش درآمده است. رشته‌هاي رياضي، تجربي، فني و حرفه‌اي و كاردانش مي‌توانند از كتاب پيش رو براي موفقيت در كنكور و آزمون‌هاي مختلف استفاده كنند.

كتاب دين و زندگي بهمن آبادي سؤالات ۴ گزينه‌هاي سال ۹۸ را نيز در خود جاي داده است. نكات مهمي در رابطه با سؤالات اين كتاب وجود دارند كه در بخشي جداگانه به بررسي آنها خواهيم پرداخت. كتاب پيش رو داراي درسنامه، پرسش و سؤالات چهار گزينه‌اي است كه در رابطه با هر كدام از اين بخش‌ها نيز اطلاعاتي در اختيارتان قرار خواهيم داد. اگر به فكر موفقيت در كنكور هستيد و مي‌خواهيد سؤالات درس دين و زندگي را با درصد بالا پاسخ دهيد مي‌توانيد كتاب جامع اين درس را كه نوشته مسلم بهمن آبادي است تهيه نماييد. در كنار اين كتاب خواندن كتاب دين و زندگي دوازدهم نيز توصيه مي‌شود.

ويژگي‌هاي كتاب جامع دين و زندگي بهمن آبادي
 كتاب جامع دين و زندگي كه جلد اول آن براي دانش آموزان دهم و يازدهم به نگارش درآمده است داراي ۳۵۰ صفحه مي‌باشد. چاپ يازدهم اين كتاب در سال ۱۳۹۸ انجام شده است. نكته مهم و قابل توجه اين است كه اغلب سؤالات درج شده در اين كتاب در كنكور سال ۹۸ تكرار شده‌اند و دانش آموزان مي‌توانند اين سؤالات را در صفحات مشخص كتاب كمك آموزشي مزبور مشاهده نمايند.

كتاب دين و زندگي بهمن آبادي داراي سؤالات تأليفي و سؤالات تستهاي سالهاي پيش است كه در بخش‌هاي مختلف مي‌توانيد آنها را نيز مشاهده كنيد. جلد اول اين كتاب براي رشته‌هاي تجربي، رياضي، فني حرفه‌اي و كاردانش اغلب رشته‌ها به نگارش درآمده است. انتشارات بهمن آبادي نشر و چاپ اين كتاب را برعهده داشته و جلد دوم آن را نيز روانه بازار كرده است. در ادامه در رابطه با ساختار اصلي اين كتاب اطلاعاتي را در اختيارتان قرار مي‌دهيم.

ساير محصولات مرتبط در سايت عشق كتاب با ارسال رايگان كتاب

قرابت معنايي خيلي سبز    شيمي بهمن بازرگان    عربي جامعادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۴:۳۱:۳۷ | نویسنده : عشق كتاب

جلد نخست كتاب «رياضي تجربي جامع كنكور» شامل مطالب مرتبط با رياضي پايه‌ي دهم و يازدهم بوده كه براي داوطلبان كنكور 99 تاليف شده است. دانش‌آموزان عزيز مي‌توانند با تهيه‌ي جلد دوم اين عنوان به مباحث رياضي دوازدهم تجربي دسترسي داشته باشند. كتاب رياضي تجربي جامع به ارائه‌ي درس‌نامه‌هاي كاربردي پرداخته و به صورت تشريحي مجموعه‌اي كامل و كارآمد را در اختيار دانش‌آموزان و داوطلبان كنكور تجربي قرار داده است. از ديگر ويژگي‌هاي كتاب تجربي جامع مي‌توان به نكات كليدي، مثال‌ها و بانكي جامع از سوالات مرتبط با رياضيات پايه‌ي دهم و يازدهم تجربي در آن اشاره كرد. دانش‌آموز پس از مطالعه و بررسي كامل درس‌نامه‌ها براي رويارويي با تست‌هاي مندرج در كتاب كه به صورت موضوع به موضوع (و نه پايه به پايه) چيدمان شده، آماده خواهد شد.در عشق كتاب  اين موقعيت در اختيار شما قرار گرفته كه با تكيه بر پاسخ‌نامه‌ تشريحي نقاط ضعف خود را شناخته و براي تقويت آن‌ها تلاش كنيد. بايد به اين مورد توجه داشته باشيد كه كتاب پيش رو برگرفته از دو كتاب ارزنده رياضي دهم و رياضي يازدهم از مجموعه كتاب‌هاي ميكرو‌طبقه‌بندي گاج بوده و چنانچه دو كتاب نامبرده را تهيه كرده‌ايد، ديگر نيازي به تهيه‌ي اين كتاب نخواهيد داشت. اين كتاب با همكاري مشترك حسين اسفيني و يوسف داستان در 720 صفحه گردآوري شده و توسط انتشارات بين‌المللي گاج به چاپ رسيده است. 

ساير محصولات عشق كتاب بانك كتاب

قرابت معنايي الگو     عربي جامع   زبان تخصصي مبتكران    شيمي بهمن بازرگانادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۱:۱۰:۳۸ | نویسنده : عشق كتاب

كتاب زبان جامع كنكور شهاب اناري عشق كتاب بر اساس نظام جديد آموزشي تاليف شده و با آخرين تغييرات كتاب‌هاي درسي منطبق است. اين كتاب به‌صورت كامل، دروس ارائه شده در سه كتاب دهم، يازدهم و دوازدهم را آموزش مي‌دهد. شايد در نگاه اول اين كتاب ۴۶۴ صفحه‌اي حجيم به نظر برسد، اما با توجه به اينكه شما را از خريد كتاب‌هاي ديگر براي درس انگليسي بي‌نياز مي‌كند، مي‌توان گفت كه چنين حجمي كاملا منطقي و قابل قبول است.

كتاب زبان جامع كنكور شهاب اناري داراي يك واژه‌نامه رايگان هم هست كه در قطع جيبي چاپ شده و مي‌توانيد آن را هميشه همراه خود داشته باشيد تا در فرصت‌هاي كوتاه به مرور واژگان بپردازيد. در اين واژه‌نامه كه به‌عنوان ضميمه كتاب اصلي در اختيار شما قرار مي‌گيرد، زير همه واژگاني كه جزو هزار لغت پركاربرد در زبان انگليسي هستند خط كشيده شده است.

كتاب زبان جامع شهاب اناري كه يكي از پرفروش‌ترين كتاب‌هاي كمك‌درسي به حساب مي‌آيد، توسط شهاب اناري و روزبه شهلايي تاليف شده است.

بخش‌هاي مختلف زبان جامع شهاب اناري

به‌طور كلي اين كتاب زبان جامع شهاب اناري به سه بخش تقسيم مي‌شود؛ بخش ابتدايي مربوط به سال دوازدهم متوسطه است و سه درس را شامل مي‌شود. طي اين سه درس شما با گرامر، لغات و همچنين ريدينگ آشنا مي‌شويد و در ادامه با حل تست‌ها، مي‌توانيد تسلط خودتان را محك بزنيد. بخش دوم كتاب به مرور سال‌هاي دهم و يازدهم اختصاص دارد كه در اينجا هم شاهد ارائه گرامر و لغات جديد، به همراه آزمون‌هاي مربوط به آنها هستيم. در بخش سوم نيز ضميمه‌هايي مربوط به اصطلاحات زبان، افعال بي‌قاعده، پسوندها و… ارائه شده‌اند.

ساير كتابهاي عشق كتاب بزرگترين بانك كتاب

عربي جامع    زبان تخصصي مبتكران    شيمي بهمن بازرگان    قرابت معنايي خيلي سبزادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۳:۲۰ | نویسنده : عشق كتاب

آرايه ادبي الگو

كتاب آرايه‌هاي ادبي الگو مانند ساير كتاب‌هاي نشر الگو، يك كتاب خوب براي آمادگي داوطلبان براي كنكور مي‌باشد. اين كتاب شامل دو بخش توضيحات آرايه‌هاي ادبي و تست مي‌باشد كه اين دو در كنار هم مي‌تواند باعث آمادگي كامل داوطلبان شده و داوطلبان مي‌توانند بر اين مبحث تسلط داشته باشند. لحن كتاب آرايه ادبي الگو نيز به گونه‌اي است كه ساده و رسمي است و لحن آن براي همگان قابل فهم مي‌باشد. نكته‌اي كه در مورد كتاب آرايه‌هاي ادبي نشر الگو وجود دارد اين است كه‌ترتيب مباحث كتاب با كتاب‌هاي درسي هماهنگي ندارد وترتيب آن بر اساس كتاب‌هاي معمول ادبيات كنكور مي‌باشد.

دستور زبان الگو

دستور زبان فارسي الگو تنظيم و تهيه شده است تمام آشفتگي و مشكلات كتاب دستور زبان نظام قديم را رفع نموده است و به زبان امروزي‌تر سعي بر آن دارد تا نكات بسيار مهم و دانستني را براي دانش آموزان در هر مقطعي بازگو نمايد. يادگيري بهتر دستور زبان فارسي مي‌تواند سهم بسيار زيادي را در كسب رتبه بسيار خوب در كنكور سراسر نيز داشته باشد و اگر شما نيز قصد داريد تا در كنكور سراسري امسال شركت نماييد توصيه مي‌كنيم كه از هم اكنون به مطالعه كتاب دستور زبان فارسي الگو نظام جديد بپردازيد. در ادامه مقاله نيز سعي بر آن داريم تا در مورد نحوه آموزش، ظاهر كتاب و مقايسه دستور زبان فارسي الگو نظام جديد با نظام قديم توضيحات بيشتري را به حضور شما ارائه دهيم. براي كسب اطلاعات بيشتر با ما همراه باشيد.

قرابت معنايي الگو

كتاب قرابت معنايي جامع الگو يك كتاب جامع است كه براي پايه‌هاي دهم تا دوازدهم در موضوع قرابت معنايي از درس زبان و ادبيات فارسي منتشر شده است. در كتاب قرابت معنايي الگو جامع نظام جديد نشر الگو كه در ادامه به توضيح درسنامه قرابت معنايي جامع نشر الگو و ديگر محتواي آن مي‌پردازيم، در ۸ بخش، تمام ابيات و مفاهيم دروس زبان فارسي در سه پايه تحصيلي متوسطه دوم آورده شده است.

ساير كتاب هاي مرتبط در سايت عشق كتاب بزرگترين بانك كتاب

قرابت معنايي مهرو ماه    قرابت معنايي خيلي سبز     آرايه ادبي خيلي سبز    آرايه ادبي هامون سبطي     دستور زبان هامون سبطي     دستور زبان خيلي سبز      شيمي بهمن بازرگانادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۵:۳۴:۵۳ | نویسنده : عشق كتاب

انتشارات گاج همان نشري ميباشد كه در سال 1381 توسط مهندس ابوالفضل جوكار بوجود آمد.انتشارات گاج متشكل از يك تيم به عنوان گروه آموزشي جوكار مي باشد كه به عنوان تيم تاليفي اين انتشارات عمل مي نمايند.با توجه به صحبت هاي آقاي جوكار در سال 81 كه يك موضوع مهم كه مانند يك غول بزرگ ذهنيت دانش آموزان را آشفته كرده بود كنكور بود كه علت اين امر خشك بودن مفاهيم درس و غير قابل فهم بودن مطالب مندرج در كتاب هاي درسي بود كه اين امر انگيزه اي را بوجود آورد كه يك روش ساده و راحت تري براي دروس و فهم آن ها بوجود آيد و بدين جهت است كتاب هاي گاج طرفداران بسياري را داراست چرا كه در اين كتب مطالب درسي ساده تر تفهيم گشته و اين موضوعات درسي به گونه اي مانند اين كه از زبان خود دانش آموز بيان شده توضيح داده شده است. اين تحول در زمينه نشر كتاب به قدري مفيد و اثرگذار بود كه پس از آن انتشارات بسياري خواهان اين امر بودند كه مانند گاج اقدام نمايند اما موضوعي كه سبب ارجحيت اين انتشارات در مقايسه با ساير انتشارات است اين است كه نياز مخاطب را درك كرده و توانسته با ابداع نوآوري و خلاقيت هايي در جهت رفع آن ها گام بردارد و قدرت گاج در زمينه نو اوري ها به اندازه اي سازمان يافته و قدرتمند بوده كه تا حرف از نوآوري هاي آموزشي جديد ميشود ذهن همگان به سمت انتشارات گاج كشانده مي شود. درابتداي  كار، موضوع كنكور و تأليف كتاب‌هاي كمك درسي و كتاب‌هاي تست‌ براي آمادگي در كنكور ، اصلي ترين نيت و هدف ايجاد اين انتشارات بوده است، اما اكنون با تغييرات نظام آموزشي و همچنين مطلع بودن از مسأله آموزش از ريشه، فعاليت‌هاي اين سازمان نيز مرتفع تر گشته و در حال حاضر محصولات "گاج" از سن پيش از دبستان شروع شده و تا تحصيلات تكميلي ادامه دارد. در اين بين تيم مؤلفان حاذق و ماهر اين مؤسسه، آموزش هاي فوق برنامه و فراتر از كتاب‌هاي درسي را فراموش نكرده اند. اين موضوع سبب تنوع سري كتاب‌هاي "گاج" با عناويني از قبيل كتاب كار، زنبور، سير تا پياز، امتحان‌يار، آزمون بزرگ، ميكروطبقه بندي و.... شده است. هدف گروه آموزشي جوكار  از خريد كتاب گاج در همين موضوعات محدود خلاصه نمي شود و بنابر گفته هاي آقاي جوكار مدير اين مجموعه، "انتشارات بين المللي گاج" در روند جهاني شدن گام برداشته است.

ساير محصولات مرتبط در بانك كتاب عشق كتاب

انتشارات خيلي سبز  انتشارات قلم چي   انتشارات مهر و ماه   انتشارات الگو    انتشارات مبتكران    انتشارات مشاوران    انتشارات سفير خرد     نشر دريافت     انتشارات كاگو    انتشارات پويش   انتشارات تخته سياه

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
تاريخ : ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۷:۴۳:۵۳ | نویسنده : عشق كتاب

 فروشگاه هميشه تخفيف بانك كتاب عشق  كتاب كامل ترين فروشگاه اينترنتي كتاب هاي كمك آموزشي كشور، با بيشترين تخفيف خريد كتاب ، تجربه اي لذت بخش از خريد اينترنتي را براي شما تداعي مي كند. ارسال ٢٤ ساعته براي تهران و ٤٨ ساعته براي شهرستان ها حاصل تجربه ي چندين ساله ي اين فروشگاه اينترنتي است. 

بانك كتاب عشق كتاب با داشتن حرفه اي ترين و به روزترين تيم تهيه و عرضه كتاب، با در اختيار داشتن كامل ترين بانك كتاب در كليه زمينه ها، امكان خريد اينترنتي كتاب هاي موردنياز شما عزيزان را تنها با چند كليك فراهم آورده است.

بانك كتاب عشق كتاب امكان خريد كتاب به صورت تلفني و خريد اينترنتي كتاب هاي موردنياز شما عزيزان را فراهم آورده است و شما مي توانيد تنها با چند كليك و يا يك تماس، كتاب موردنيازتان را درب منزل يا محل كارتان تحويل بگيريد.

فروش كليه كتاب هاي كمك آموزشي از پيش دبستاني تا كنكور 

حداقل 30% تخفيف دائمي براي كليه كتاب هاي كمك درسي

كامل ترين وب سايت فروشگاه كتاب هاي كمك آموزشي

گاج ، خيلي سبز ، مهروماه ، الگو ، كاگو ، قلم چي ، خواندني ، مبتكران ، منتشران ، فاگو و ... 

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید: